הלבנת שיניים מידי

לא מעט צעירים ומבוגרים בוחרים לעבור טיפול הלבנת שיניים כחלק מטיפולים אסתטיים שהם עוברים בפה ובכלל. מדובר על טיפול שמטרתו לנקות את השיניים מכתמים ישנים ולהחזיר להם את הצבע הלבן והמבריק, אותו צבע לבן שהפך את החיוך שלהם למיוחד כל כך. 

טיפול הלבנת שיניים נלווה לא פעם לטיפול השחזת שיניים, טיפול זה נועד לעבור על שיניים שנראות חדות מדי, ולהשחיז אותן כך שיהיו חלקות יותר. תופעה של שיניים חדות, עלול ליצור תחושה לא נעימה מבחינה אסתטית אך גם לאי נוחות בעת הלעיסה או בעת סגירת הפה, בוודאי אם מדובר בשיניים קדמיות אשר עלולות, כתוצאה מהמבנה שלהן, לנשוך את הלשון או את השפתיים ולפצוע אותם. 

טיפול הלבנת שיניים מידי מתבצע הרבה פעמים על ידי שיננית מומלצת, לעיתים כחלק מטיפול ניקוי שיניים שהיא מבצעת ולעיתים כחלק לפני או אחרי טיפול שיניים מיוחד. לעיתים קרובות יותר הוא מתבצע אחרי הטיפול, במטרה להשלים אותו, ולהעניק להם מראה אסתטי מושלם. יש לציין עם זאת, שטיפול הלבנת שיניים מידי יכול להתבצע רק אחרי שהמתבצעת בדיקה מקיפה על מצב השיניים והלסתות, וכן נבדקת השאלה האם החומר בו משתמשים לא יכול להשפיע לרעה על מצב השיניים ובכלל על מצבו הבריאותי של המטופל. 

כאמור, לא מעט צעירים ומבוגרים בוחרים לעבור טיפול הלבנת שיניים, חלקם הגדול מבצע את הטיפול במטרות אסתטיות על מנת להבריק את השיניים ולהציג מראה נקי ויפה יותר, במקרים אחרים, מדובר על טיפול הכרחי כתוצאה מכך שחומרים שונים משפיעים על השיניים ועלולים לסכן את בריאותם. יש מי שבוחר לעבור את הטיפול אצל שיננית מומלצת באמצעות לייזר או באמצעים אחרים, בעוד שיש מי שמעדיף לעבור את הטיפול בבית באמצעות חומרים שונים להלבנה. יש לציין שבמקרה כזה, מדובר על הלבנת שיניים שנמשכת יותר זמן ולכן אם מחפשים הלבנת שיניים מידי, יש לפנות אל שיננית ולא לעבור את הטיפול לבד, גם אם זה אומר שמדובר בטיפול יקר יותר אשר דורש מכם לפנות זמן בסדר היום שלכם. 

אם אתם מחפשים טיפול שיניים מידי, זה הזמן לפנות אלינו, במרפאה של פרופסור סטלה צ'אושו תוכלו למצוא שינניות מומלצות אשר ישמחו לבצע את הטיפול. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר, במייל או בטלפון ונקבע לכם תור בהקדם האפשרי. אצלנו תיהנו מטיפול הלבנת שיניים ייחודי, כמו כן תוכלו לבצע טיפול השחזת שיניים ומגוון טיפולים נוספים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול לינגואלי
 
פרופסור סטלה צ’אושו  Prof. Stella Chaushu
טלפון: 072-33-80-326  פקס:03-6022662 | כתובת: ברודצקי 43 (קומה 2) צמוד לקניון רמת אביב דוא”ל: info@chaushu.com